skupinový seberozvoj


UZAVŘENÉ SKUPINY - JEDNODENNÍ TEMATICKÉ WORKSHOPY


...neboli skupinka účastníků, kteří si společně projdou několikahodinovým prožitkovým programem, který většinou nepřesáhne půlden / cyklus, kdy na sebe tematicky navazuje několik podobných workshopů. Na tyhle akce je nutné dopředu se přihlásit a uhradit zálohu. Více po rozkliknutí. :-)


UZAVŘENÉ SKUPINY - VÍCEDENNÍ AKCE


CESTA HRDINY - POBYTOVÁ VARIANTA

...neboli - utvoří se jasně daná skupina lidí, do které se po dobu konání akce nepřibírají noví členové, pro zachování maximálně bezpečného prostoru + zároveň z důvodu nenarušování předem stanoveného programu. Na CH se přihlašuje předem a platí se záloha. Více po rozkliknutí. :-)


OTEVŘENÉ SKUPINY - PRAVIDELNÉ DOCHÁZENÍ


ŽENSKÉ KROUŽKY

...neboli setkání, kterých se mohou zúčastnit všechny ženy cítící chuť a touhu vyzkoušet. Dopředu je vždy vypsáno několik termínů, kruhy bývají úplně volně sdílecí nebo tematické nebo programové, dle aktuální nálady a poptávky. Není třeba se hlásit dopředu, ani chodit pravidelně. Ale můžete obojí. :-)

V současnosti přemýšlím nad možností otevřít i setkání pro dospívající slečny. Mám za sebou jednu uzavřenou skupinu ve věku 15-20 let a velmi obohacující a dobrou zkušenost. Pokud by byl zájem, ráda otevřu, variant provedení je několik. :-)