nabídka terapie


Reference


Již dlouho jsem uvažovala nad tím, že bych potřebovala psychoterapii, ale nevěděla jsem, ke komu jít, aby to mělo smysl, ale tady jsem ho našla hned při prvních sezeních. Práce s paní Šimkovou je skvělá a ačkoliv mám problém, někomu otevírat své slabiny a mluvit o svých problémech, tak při našich společných sezeních s ní to jde samo. Pomáhá mi uvědomit si zažité vzorce života, ze kterých člověk musí malými krůčky a společnou pomocí, vystoupit. Velmi si cením individuálního přístupu, empatie a vstřícnosti. Jsem moc ráda, že jsem se dostala do "rukou" právě paní Šimkové.

Al., 22 let, zubní instrumentářka - pracujeme online


Vstřícný, profesionální přístup s cílem pomoci. Vyhledání vhodného a příjemného způsobu komunikace (pomocí karet, kresby, povídání, prostorové vizualizace apod.). Velmi oceňuji vedení a osvětlení situace, pocitů, které zažívám. Bára postřehne i moji nevědomou změnu posedu, pohledů i tónu hlasu. Musím jen doporučit.

Naty, 21 let, prodavačka 

Naše spolupráce s Bárou začala již téměř před půl rokem, její naslouchání, přístup a empatie mi otevřely oči v mnoha směrech. Kombinace odbornosti a životních zkušeností mi nenásilně pomohla vyrovnat se s určitými životními situacemi. Jako studentka vysoké školy zažívám specifické životní události, kterým Bára rychle porozuměla a pomohla mi tak vypořádat se s nimi s klidem v mysli i na srdci. Všechny již zmíněné benefity doplňuje také příjemná atmosféra doprovázející veškerá sezení. Báru bych ráda vřele doporučila všem, kteří nad sezení uvažují.

Týna, 21 let, studentka VŠ

Neměla jsem velmi dobré předchozí zkušenosti s lidmi v oboru, ale Bára mi dokázala, že ne všichni jsou stejní. V Báře jsem našla oporu a pochopení. Jsem velmi vděčná, že právě ona mi byla doporučena. 

"Děkuju ti, protože jsem vůbec neměla odvahu někam docházet po předchozích zkušenostech a teď jsem ráda, že jsem se vůbec tehdy dokopala ti zavolat, bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsem za posledních pár let udělala."

Nel, 22 let, pracující v logistice

Díky Barče jsem přišla na to, že všechno nemusí být tak černé jak vypadá. Cítím se šťastněji a mohu dokonce i říct, že jsem se začala mít ráda a dokážu svět vnímat lépe než jen jako vězení, ale spíše jako bránu k mnoha možnostem, nejspíš bych na to nepřišla, nebýt Báry. Chodím k ní už mnoho měsíců a na sobě vidím změny, jsem pozitivnější a snažím se najít si cestu k sobě, dříve jsem se ani nesnažila, protože jsem nevěděla jak, ale když mi byla ukázána cesta, vrhla jsem se do ní. Barča mi na každém sezení nabídne čaj a jejím milým vystupováním mě dokáže dostat do prostoru plného důvěry a pohodlí. 

Adél, 19 let, studentka SŠ, teď už VOŠ

Díky paní Šimkové jsem byla schopna změnit své staré vzorce, které mne v životě velmi omezovaly. Pro maminku dvou dětí byla tato změna zásadní a úlevná. Z úzkostné ženy, která lpí na svých starých nefunkčních přesvědčeních, jsem se stala pohodovou maminkou, která je schopna si říct o pomoc a co víc, i ji také umí přijmout. To vše díky paní Báře. Změnila mi hodně pohled na výchovu a na přístup sama k sobě. Moc vám děkuji.

Kristýna, 32 let, na rodičovské dovolené