čas pro mámu a dceru


Máš se svou mamkou fajn vztah, ale občas si nerozumíte?

Cítíte, že se mezi vámi něco stalo / děje a že se vám nedaří najít cestu zpět?

Nebo jen chcete vyzkoušet strávit spolu čas úplně jinak než normálně?


Přijďte si zkusit něco nového!


Vytvořím pro vás bezpečný prostor, ve kterém dostanete možnost si povídat - i mlčet, tvořit - i nic nedělat... Prostor, kde se vám dostane podpory, porozumění a příležitost být spolu trošku jinak než obvykle.


Jediné věkové omezení je spodní hranice 15 let pro dcery. A naopak, vítané jsou i starší dcery, jde jen o vaši chuť a zájem. :-)


věk slečen: 15+ 

(v případě zájmu a určité psychické vyspělosti 13+)

minimální počet dvojic: 2

maximální počet dvojic: 4


Nebojte se ničeho hlubokého, nejde o skupinovou terapii! Budete si povídat, budete si hrát, budete spolu tvořit. Odnesete si něco společného, co vám bude tento půlden připomínat. Každá půjde jen tam, kam si sama dovolí. U všech aktivit je možné říct - tohle ne, tohle pro mě / pro nás není. :-)


Pokud bude zájem, je možné domluvit pokračování či otevřít další skupinku.


A já se moc těším a jsem zvědavá, kdo najde odvahu! :-)

Místa budete mít zajištěná po zaplacení zálohy 700,-. Ta je vratná v plném rozsahu, pokud se odhlásíte 

do neděle 23.07. pro čtvrteční termín a do středy 26.07. pro sobotní termín. Po pozdějším odhlášení se záloha nevrací.


reference účastnic


Už samotné terapie s paní Šimkovou jsou pro mě velkým přínosem. Ale po tomto workshopu mi přijde, že jsem se někam neposunula jenom já, ale i moje maminka. Myslím, že díky programu jsme obě získaly nový pohled na naše problémy a snad nás to úspěšně postrčilo k dalším řešení. Během dne jsme otevřely spoustu citlivých témat, na která jsme, alespoň částečně našly nějaká řešení. Rozhodně nás to popostrčilo k tomu, abysme více komunikovaly a řešení si pouze nedomýšlely. V., 20 let.


Pája, 44 + Magdi, 15, Proč v neděli s Bárou?

Přijďte, ať je vám spolu fajn. - Ať vykomunikujete své trable. - Ať jste si o krok blíž. - Ať se lépe pochopíte. - Ať je na co vzpomínat. - Ať se máte na co těšit. - Ať na to nejste SAMY!


Přihláška