terapie psaním

Baví vás házet myšlenky a inspirace na papír, vedete si deník, píšete si různé poznámky?

Potřebujete si věci dělat ve svém čase a ve své energii?

Cítíte, že potřebujete vedení, chcete se posunout, ale nevyhovuje vám za někým docházet fyzicky?


Vyzkoušejte si tzv. "terapii psaním". 


vy píšete - ve svém čase a v momentě kdy máte energii a chuť

já reaguji - komentuji + nabízím jiné úhly pohledu + podporuji

vše za dopředu jasně stanovených podmínek spolupráce


UKÁZKYZPĚTNÁ VAZBA"To je naprosto úžasné! Opravdu jsi naprosto předčila moje očekávání v tom, že takhle jsem si to neuměla vůbec představit. Tohle mi úplně sedí, to je přesně pro moji 'krevní' skupinu' - je to psané, mohu se k tomu kdykoli vracet, mohu si to studovat a psát jak dlouho chci a kdy chci, to je pro mě prostě geniální způsob terapie... Obrovsky kvalitní práce."PODMÍNKY


  1. sejdeme se na úvodní online setkání - cca 20-30 min na Google Meet a vyjasníme si vaše očekávání a můj způsob práce
  2. ve sjednaném termínu pošlete první "příspěvek", spolu s ním jednorázově zaplatíte, já pošlu okomentovaný zpátky
  3. pokud se vám způsob práce bude líbit, vyberete si ze dvou níže uvedených balíčků, předplatíte si online podporu a dáme se do toho
  4. po ukončení cyklu si dáme další online setkání, tentokrát delší a dohodneme se, jestli budeme pokračovat nebo se rozloučímev současné době 3 volná místa na Terapii psaním


MOŽNOSTI


BALÍČEK A - BUDGET


V tomto případě si předplácíte můj čas strávený nad vaším psaním.

Na okomentování příspěvku si v tomto balíčku vyhrazuji 48 hodin. Pokud tento čas nedodržím, dostáváte příspěvek zadarmo. Vy mi píšete ve svém čase, vždy však tak, abyste poslali minimálně jeden příspěvek týdně.


úvodní 20-30 min online video-rozhovor zdarma

první - nezávazný příspěvek 250,-


vámi zvolený budget od 2000,- do 6000,-

z budgetu odečítám za přesně měřený čas stráveným komentováním 

20 minut komentování 333,-

(doba nad jedním komentářem se odvíjí od délky vašeho psaní a tématu)


závěrečný 30-60 min online video-rozhovor zdarma

BALÍČEK B - ONLINE PODPORA


V tomto případě si předplácíte mou téměř okamžitou reakci.

Intenzivnější způsob komunikace, kdy se zavazuji povinností reagovat v den poslaného příspěvku. Pokud závazek nedodržím, dostanete den psaní zadarmo. Vy píšete kdykoli. Více info během úvodního rozhovoru.


úvodní 20-30 min online video-rozhovor zdarma

první - nezávazný příspěvek 500,-


1 týden online podpory 3 000,-

2 týdny online podpory 5 400,-

3 týdny online podpory 8 200,- 

4 týdny online podpory 10 800,-


závěrečný 30-60 min online video-rozhovor zdarma


Tedy: pokud se po prvním nezávazném rozhovoru a prvním nezávazném příspěvku rozhodnete pokračovat, máte na výběr dvě základní varianty. 

Ve variantě A si zvolíte budgetovou částku. Pokaždé, když si sednu nad váš nový příspěvek, pustím stopky a přesně změřím čas nad ním strávený. Úměrně tomu odečtu z celkové sumy. O odečtu vás informuji. Na komentář k příspěvku mám vždy 48 hodin. Po vyčerpání budgetu se znovu spojíme online, zreflektujeme naši spolupráci a vy se rozhodnete, jestli si přejete touto formou dále pokračovat a nebo se rozloučíme.

Ve variantě B si dopředu zvolíte délku naší online interakce a podle toho zaplatíte danou částku. V den, kdy mi pošlete příspěvek, já reaguji a odpovídám vám. Pravděpodobně budete posílat častější a kratší příspěvky než v první variantě. Po zvoleném časovém úseku se znovu spojíme online, zreflektujeme naši spolupráci a vy se rozhodnete, jestli si přejete touto formou dále pokračovat a nebo se rozloučíme.


Platby převodem na účet, možnost platit celkovou částku předem nebo rozložit do několika splátek, vše dle domluvy. V případě potřeby možné domluvit podmínky zcela individuálně (docházíte ke mně pravidelně na jednorázové akce či se zúčastňujete dlouhodobých setkávání; nacházíte se ve finančních potížích nebo jen potřebujete zpozdit / rozložit platbu apod.).

Kdo má finanční prostředky a chuť zaplatit nad rámec stanovené ceny, může vložit prostředky do kasičky pro ty, kteří by si jinak nemohli terapii dovolit. V "banku", ze kterého se dá čerpat momentálně 600,-. Díky! 

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNÝ VIDEOHOVOR